ArabayaDair.com
YANIT KURALLARI

İŞLETME SAHİBİ /YÖNETİMİN YANIT /YANITLARI İLE İLGİLİ KURALLAR

Deneyimleriyle ilgili yorum paylaşıp paylaşmama konusunda karar veren katılımcı , işletmenizi ziyaret eden olsa da işletme sahiplerinin, Yönetim Yanıtı yoluyla yoruma yanıt vermeleri mümkündür, hatta tavsiye edilir. Yönetim Yanıtı özelliği, işletmelere, istedikleri herhangi bir yoruma yanıt verme olanağı sağlar. Bu sayede işletmeler, yorumcuya ziyaretinden dolayı teşekkür edebilir veya bir sorun varsa olayla ilgili olarak işletmenin bakış açısını ve değerlendirmesini sunabilir. Yanıt verilen katılımcı yorumunun hemen altında yer alır ve web sitesine bakan herkes tarafından görülebilir.

Katkılarınızı önemsiyor ve katılımcılarla etkileşimde bulunmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca sitemizin katılcımların ilgili tavsiyeler ve bilgiler bakımından güvenli ve güvenilir bir kaynak olmasını sağlamak istiyoruz. Bu nedenle Arabayadair'in İçerik Politikası'na ve yorumlara verilen yönetim yanıtları ile ilgili aşağıda yer alan kurallara uymanızı rica ederiz:

Özgün

Lütfen sayfa gezginleri / işletme ziyaretçisi/katılımcılara veya diğer üçüncü taraflarla olan yazışmaları ya da diğer katılımcıların yorumlarından alınmış yorum parçalarını kullanmayın.

Ticari Amaç Gütmeyen

Hiçbir türde ticari içerik veya tanıtım içeriği eklemeyin. Hediye, hizmet veya para gibi kişisel kazanç teklifiyle yazılan yanıtlar kaldırılır. Yapılan yorumla ilgili olmadıkça, bağlantı içeren yanıtlara izin verilmez.

Alakalı

Lütfen söz konusu yorumla ilgisi olmayan yanıtlar göndermeyin. Siyaset, ahlak, din ya da daha geniş kapsamlı sosyal konular hakkında kişisel fikir belirtilmesine izin verilmez. Yönetim yorum cevapları; yorumu yapan kişiye yönelik tehdit veya zorlamada bulunmamalı ya da sitemizde yorum yapanların katkılarını yönlendirecek girişimde bulunmamalıdır. Yorum hilelerine ilişkin herhangi bir suçlama yapılamaz. Ayrıca, doğrudan Arabayadair'in çalışanlarına yönelik veya Arabayadair kuralları ile ilgili ifade içeren yanıt verilemez.

Gizliliğe Saygılı

Yorum yazanın kimliğiyle ilgili ifade içermemelidir. Herhangi bir kişinin kimliğini açığa çıkaran; adı, adresi ve telefon numarası dâhil ancak bunlarla sınırlı olmayan kişisel bilgilerin verilmesi yasaktır.

Okunması Kolay

Liste, madde vb. biçimlendirmeler işletme sahibi yanıtlarında görünmeyeceğinden bu biçimlendirmeleri kullanmayın. Okunaksız veya anlaşılmaz makine çevirisi şeklindeki yönetim yanıtları kabul edilmeyecektir.

İşletme Sahibinin Bildirimlere Yanıt Vermesine Yönelik Kurallar

Arabayadair, işletme kaydınızda yer alan medya bildirimini yanıtlayabilme şansınızın olmasını istiyor. Bildirimleri yanıtlayabilmek için yönetim yanıtlarının şu kurallara uygun olması gerekir:

Özgün ve bağımsız

Sitemizde yayımlanan her bildirim için bir yanıta izin veriyoruz. Bildirime yanıt verme yetkinizin olup olmadığına emin olmak için lütfen işletmenizin diğer yetkili yönetimiyle veya sahipleriyle görüşüp iletişim içinde olun.

Profesyonel

Yönetim yanıtları, bildirimlerin altında yayımlanır. Bunlar, genel Arabayadair kullanıcıları tarafından okunur ve bu nedenle de işletmenizin müşteri hizmetleri politikalarına uygun bir şekilde yazılmış olmalıdır.

Tüm Arabayadair kullanıcıları ;

Lütfen bildirimle ilgisi olmayan içerik barındıran yanıtlar göndermeyin. İşletme sahiplerinin yanıtları; yönetimin veya çalışanların birinci elden tecrübelerine dayalı olmalıdır.

Kişisel Gizliliğe Saygılı

Herhangi bir işletme ziyaretçisinin kimliğiyle ilgili ifade içermemelidir. Herhangi birinin kişisel bilgileri (adı, adresi, telefon numarası dâhil) veya kişinin kimliğini açığa çıkaran diğer bilgilerin verilmesi yasaktır.

Yanıtınız bu kurallara uygunsa genel olarak 48 saat içinde yayımlanır ve bu da tarafınıza bildirilir.

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Uzman danışmanlarımız size yardımcı olmak için bekliyor

DESTEK HATTI

0850 242 06 07

Konuşma başlatmak için tıklayın

İhtiyacın olan usta bir tık uzakta!

İhtiyacın olan usta veya hizmet bir tık uzakta! Nerede ve Ne zaman aralığında olursanız olun ihtiyacınız olan arabaya dair ne var ise önünüze sergileyelim, sizlerde içinize sinen ve yorumlarından veya puanlamasından memnun kaldıklarınızla iletişim kurun.

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Çekici Ara Ustaya
Sor