ArabayaDair.com
Ali İhsan Demir Otomotiv Varta Akü

Ali İhsan Demir Otomotiv Varta Akü Hakkında;

 

VARTA®‘ya Güvenebilirsiniz

Günümüzde, ürünlerimiz milyonlarca araçta, motorbotta, motosiklette ve karavanda kullanılmaktadır. Mühendislerimiz, üretilen her bir VARTA®aküye tüm uzmanlıklarını ve dikkatlerini vermektedir. VARTA® aküler daha uzun ömür, daha az korozyon ve daha düşük sahip olma maliyeti gibi gelişmiş Start-Stop otomotiv yelpazemizden profesyonel motorbot ürünlerimize dek tüm ürünlerimizde bulabileceğiniz nitelikler sunmaktadır. VARTA®‘yı seçtiğinizde, sınıfındaki en iyi üretim teknolojisinin kullanıldığı güvenilir, hassas teknolojiyi seçmiş oluyorsunuz.

Amaca Yönelik Yenilikler – VARTA® aküler, Start-Stop motorlar gibi yakıt tasarrufuna yönelik yeniliklerin ardındaki itici güçtür. %20’ye kadar daha az emisyonla üretilen bu aküler, aracınızın motorunu tekrar tekrar çalıştırırken yakıt tüketiminizi önemli ölçüde azaltabilirler.

Üstün bir Deneyim – Mükemmel bir değiştirme servisi deneyimi için aracınızı VARTA® ile çalışan bir servise götürün.

Güçlü Bir Geçmiş – VARTA® markasının 125 yılı aşkın bir geçmişi vardır. VARTA® aküleri, başlıca otomobil üreticileri tarafından fabrikada monte edilir ve dünya çapındaki sürücüler tarafından güvenle kullanılmaktadır.

Dünya Liderinin Markası

VARTA® akülerinin arkasındaki güç, geleneksel taşıtların yanı sıra Start-Stop, hibrit ve elektrikli araçlar için akü üreten, kurşun/asit ve modern akülerde dünya pazarının lideri Johnson Controls Power Solutions’tur. Ayrıca hibrit araçlar için lityum/iyon akülerini dünyada ilk kez büyük seri olarak üretmektedir. Günümüzde artık bütün dünyada milyonlarca insan, yenilikçi ürünlerimize güvenmektedir.

OTOMOBİL

İster yaşı ilerlemiş bir araç, aile aracı, start-stop sistemli bir araç doğru VARTA® aküsünü bulmanıza yardımcı oluruz.

AĞIR TİCARİ ARAÇ

Ağır ticari araçlara yönelik rakipsiz VARTA® akü serimiz yeni pazar gereksinimlerini karşılamaya hazırdır.

MOTOR SPORT

Motosikletler, jetskiler, ATV ve UTV’ler, scooter araçlar, motorlu kızaklar ve hatta çim biçme araçlarını da içeren geniş bir yelpazeyi kapsar.

HOBİ ARAÇLARI

Elektrikli tekneler, yatlar ve motorlu tekneler gibi deniz araçlarının yanı sıra, her türlü karavan ve motorlu karavana güç sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Ali İhsan Demir Otomotiv Varta Akü

5 Puan

2 Yorum

İletişim

  • Telefon : 0 (532) 455 69-19
  • E-Posta : ali.ihsandemir@hotmail.com
  • Adres : Ünsal, 75. Yıl Cd., 07220 Kepez/Antalya
JEL AKÜ
.
SULU AKÜ
.
START - STOP VARTA AKÜLERİ
.
JEL AKÜ
.
SULU AKÜ
.
START - STOP VARTA AKÜLERİ
.

Canan D*****
Gece biten akümüze yanımıza kadar gelerek müdahale ettiler(Akümüzü değiştirdiler) ve beni inanılmaz bir dertten kurtardılar. Herşey için çok teşekkür ederim

Mert G*****
Ali ihsan abi çok güzel ilgilendi gerçekten çok memnun kaldım. Ayrıca evimin önüne kadar aküyü getirdiler.

Daha fazla yorum oku

Usta & Esnaf'dan aldığınız
hizmeti değerlendirin.

Lütfen aldığınız hizmeti puanlayınız

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Uzman danışmanlarımız size yardımcı olmak için bekliyor

DESTEK HATTI

0850 242 06 07

Konuşma başlatmak için tıklayın

İhtiyacın olan usta bir tık uzakta!

İhtiyacın olan usta veya hizmet bir tık uzakta! Nerede ve Ne zaman aralığında olursanız olun ihtiyacınız olan arabaya dair ne var ise önünüze sergileyelim, sizlerde içinize sinen ve yorumlarından veya puanlamasından memnun kaldıklarınızla iletişim kurun.

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Çekici Ara Ustaya
Sor