ArabayaDair.com
Testla Group - Oto Analiz Oto Ekspertiz & Check Up 4x4

Testla Group - Oto Analiz Oto Ekspertiz & Check Up 4x4 Hakkında;

2016 yılında kurulan OtoAnaliz Ekspertiz, yeni bir yapılanma olmasına karşın Türkiye’de her geçen gün genişleyen bayi ağıyla ekspertiz alanında otomobil Ekseprtiz / Oto Check Up Franchise sistemini kurarak güvenli otomobil alım satımı yapmak isteyen müşterilerine, araçlarını işinin uzmanı sertifikalı ustaların son teknoloji cihazlarla kontrol ettikleri araçların ekspertiz raporlarıyla araç alıp satmak isteyenlere hizmet vererek alanında hızla büyüyor. 

Oto Analiz Ekspertiz, dünyada kullanılan son teknoloji makinalar, profesyonel servis imkanları, konusunda uzman kadrosu ve raporlu sunumları ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmanın haklı gururunu yaşıyor.  

Oto Analiz Ekspertiz, personel kadrosunun uzman sertifikalı ve tüm eğitimlerini tamamlamış güler yüzlü, işini yapmaktan keyif alan ekiplerden oluşmasına dikkat etmenin yanı sıra son model elektronik ve mekanik oto ekspertiz makinalarıyla müşterilerine alanında en iyi hizmeti vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Prensiplerinden asla taviz vermeden, tarafsız ve dürüstlük üzerine inşa ettiği firma politikasıyla Oto Analiz Ekspertiz, kaliteli ticaret adına müşterilerinin ve çalışanlarının mutluluğuna oldukça önem vermektedir.

 

 

Testla Group - Oto Analiz Oto Ekspertiz & Check Up 4x4

0 Puan

0 Yorum

İletişim

  • Telefon : 0 (533) 815 65-10
  • E-Posta : halilsever@testlagroup.com
  • Adres : Cumhuriyet, 662. Sk. No:28/B, 07010 Muratpaşa/Antalya
Daha fazla yorum oku

Usta & Esnaf'dan aldığınız
hizmeti değerlendirin.

Lütfen aldığınız hizmeti puanlayınız

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Uzman danışmanlarımız size yardımcı olmak için bekliyor

DESTEK HATTI

0850 242 06 07

Konuşma başlatmak için tıklayın

İhtiyacın olan usta bir tık uzakta!

İhtiyacın olan usta veya hizmet bir tık uzakta! Nerede ve Ne zaman aralığında olursanız olun ihtiyacınız olan arabaya dair ne var ise önünüze sergileyelim, sizlerde içinize sinen ve yorumlarından veya puanlamasından memnun kaldıklarınızla iletişim kurun.

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Çekici Ara Ustaya
Sor