ArabayaDair.com
Fiat Pınarbaşı Yetkili Servis

Fiat Pınarbaşı Yetkili Servis Hakkında;

HİZMETLER

HAKKIMIZDA

Kuruluşu 1974 yılında yapılan Pınarbaşı şirketleri, 40 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek sadece Antalya’nın değil Türkiye’nin de en büyük ve başarılı şirketlerinden biri haline geldi. Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Pınarbaşı şirketleri, Antalya’da yakaladığı başarıyı tüm Türkiye’de yakalama hedefine adım adım ilerleyen bir şirkettir.

HEDEF ve İLKELERİMİZ

Pınarbaşı Şirketleri, çalışanlarıyla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyor. Ülkesi, müşterileri, için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefliyor.

Bu doğrultuda Kurucumuz, hedef ve ilkeleri şöyle sıralıyor:

"Müşterilerimiz velinimetimizdir."

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Daima "en iyi" olmak, vazgeçilmez hedefimizdir.

Kalitede, hizmette, en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır.

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü Şirketlerimize çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak ve iş birliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, Pınarbaşı Şirketlerinin kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır.

Hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek; çalışanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak üzere, faaliyetlerden kaynak yaratmak ve tüm kaynakların akılcı kullanımını sağlayarak savurganlığa ödün vermemek, ana ilkelerimizdendir. Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak genel kuralımızdır. Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir. Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.

Gücümüzü aldığımız Türk ekonomisine, güç katmayı hedef alırız.

"Şirketlerimizin ana ilkesini Sayın Vehbi Koç’un şu sözleriyle ifade etmek isteriz: Benim Anayasam şudur: Devletim ve ülkem var oldukça ben de varım. Demokrasi varsa hepimiz varız. Memleketimizin ekonomisini kuvvetlendirmek için elimizden gelen bütün gayreti göstermeliyiz. Ekonomimiz güçlendikçe demokrasi daha iyi yerleşir, dünyadaki itibarımız artar."

MİSYONUMUZ

Toplumun mobilite ihtiyaçlarına en uygun ürün ve hizmetleri sunarak yaşam kalitesini yükseltmek

VİZYONUMUZ

Müşteri beklentilerini şekillendiren ve gurur duyulan lider bir şirket olmak.

DEĞERLERİMİZ

"REKABETÇİYİZ FARK YARATIRIZ"

Kendimizi sürekli geliştirir, herzaman "En İyi"yi hedefleriz. Yenilikçiyiz ve yalın düşünürüz.

"ÇEVİK BİR TAKIMIZ TUTKUYLA ÇALIŞIRIZ"

Hızlı hareket edip çabuk sonuca ulaşan büyük bir takımız. İşimize dört elle sarılır, tutkuyla çalışırız

"İDDİALIYIZ SÖZ VERİR BAŞARIRIZ"

Hedeflerimize sahip çıkar, engel dinlemeden başarıya ulaşırız. Şeffaf çalışır hatalarımızı gelişim fırsatı olarak kullanırız.

"iNSANA ve ÇEVREYE DUYARLIYIZ"

Fark yaratan insandır ve müşterilerimiz herşeyden önce gelir. Bu nedenle "Önce İnsan" anlayışıyla çalışır, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getiririz.

 

Fiat Pınarbaşı Yetkili Servis

5 Puan

2 Yorum

İletişim

  • Telefon : 0 (544) 363 96-89
  • E-Posta : duygu@pinarbasi.com.tr
  • Adres : Fabrikalar, No:33 Fiat Bayi, Dumlupınar Blv., 07090 Kepez/Antalya
Karbon Temizleme
1
Yakıt Güvence Sistemi
1
Oto Muayene
1
Yol Yardım 7/24
1
Mini Onarım
1
Oto Koruma
1
Cam/Boya Koruma Filmi
1
Egzoz Gazı Emisyon
1
Yedek Aracım
1
Mini Onarım
1
Yol Yardım 7/24
1
Karbon Temizleme
1
Yakıt Güvence Sistemi
1
Cam/Boya Koruma Filmi
1
Yedek Aracım
1
Oto Muayene
1
Oto Koruma
1
Egzoz Gazı Emisyon
1

ELA A*****
Bakim için gittim çok memnun kaldım,ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.Her zaman tercih edeceğim adrestir.

Yılmaz Y*****
EGSOS MUAYENE İÇİN GİTTİM SORUNSUZ GEÇTİ.

Daha fazla yorum oku

Usta & Esnaf'dan aldığınız
hizmeti değerlendirin.

Lütfen aldığınız hizmeti puanlayınız

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Uzman danışmanlarımız size yardımcı olmak için bekliyor

DESTEK HATTI

0850 242 06 07

Konuşma başlatmak için tıklayın

İhtiyacın olan usta bir tık uzakta!

İhtiyacın olan usta veya hizmet bir tık uzakta! Nerede ve Ne zaman aralığında olursanız olun ihtiyacınız olan arabaya dair ne var ise önünüze sergileyelim, sizlerde içinize sinen ve yorumlarından veya puanlamasından memnun kaldıklarınızla iletişim kurun.

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Çekici Ara Ustaya
Sor