ArabayaDair.com
BABA Kurtarıcı

BABA Kurtarıcı Hakkında;

    

Hakkımızda

CARANOĞLU GROUP şirketlerinin bir kolu olan BABA KURTARICI Firmamız 1983 yılında kurulmuştur.Her geçen gün hızla gelişen teknoloji dünyasında sektörün rekabet dolu bir pazar olduğu bilincini sahiplenerek daha kaliteli,hızlı ve güvenilir hizmet verme çabasını misyon edinen Caranoğlu Group Şirketleri yeni modern araçları ve uzman ekibiyle 7/24 sizin için çalışmaya devam ediyor.

Başta Antalya olmak üzere Tüm Türkiye’de Yol yardım çekici hizmeti,kaskolu araç taşımacılığı , Vinç , Platfrom ve Menlift hizmetleri vermekteyiz.

Vizyonumuz

Sektöründe, hızla gelişen teknolojiyi takip eden, gelişmiş çözümler sunan, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan,yerli ve yabancı müşterilerinin ilk tercihi olan,sektörde lider şirket olmak.

Misyonumuz

Proaktif bir kuruluş olarak yol yardım çekici hizmeti ,kaskolu araç taşımacılığı,vinç,platform ve menlift hizmetlerinde en güvenilir ve en hızlı hizmeti vermektir.

    

BABA Kurtarıcı

5 Puan

4 Yorum

İletişim

  • Telefon : 0 (532) 570 24-18
  • E-Posta : info@babakurtarici.com
  • Adres : kiremitli mahallesi,şehitler anıtı karşısı ,kavukçu apt altı BABA KURTARICI, 07800 Korkuteli/Antalya
Tekne Taşımacılığı
1
İstanbul Antalya
1
Antalya İstanbul
1
Şehirlerarası Taşımacılık
1
Oto Kurtarma
1
Oto Yol Yardım
1
Vinç Kiralama
1
Forklift Kiralama
1
Makaslı Platform
1
Platform
1
Vip Araç Taşımacılığı
1
İstanbul Antalya
1
Antalya İstanbul
1
Şehirlerarası Taşımacılık
1
Oto Kurtarma
1
Oto Yol Yardım
1
Vinç Kiralama
1
Forklift Kiralama
1
Makaslı Platform
1
Platform
1
Vip Araç Taşımacılığı
1
Tekne Taşımacılığı
1


Aracımla yolda kalınca arabayadair.com da iyi bir çekiciden hizmet almak istedim. Baba kurtarıcı ile iletişime geçtim ve beni hiç bekletmediler. Sorunsuz bir şekilde aracımı sanayiye bıraktılar.

Hüseyin A*****
İsmi gibi baba bir çalışan aracımı kurtardı ve beni hiç üzmediler. Aracım benim için çok kıymetli. Yolda kalırsanız tek arayacağınız yer.

Albina
Hizmet kalitesi çok iyi şöför arkadaş çok iyi niyetli. aracım için tavsiyelerde bile bulundu çok teşekkür ederim. Avrupada verilen hizmetten çok daha başarılı kesinlikle

Kuzey Y*****
Heryerde ismini gördüğüm bir firmaydı. Kaldığım yer resmen dağın başıydı ama kısa bir sürede geldiler. Hizmetleri çok profesyonel

Daha fazla yorum oku

Usta & Esnaf'dan aldığınız
hizmeti değerlendirin.

Lütfen aldığınız hizmeti puanlayınız

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Uzman danışmanlarımız size yardımcı olmak için bekliyor

DESTEK HATTI

0850 242 06 07

Konuşma başlatmak için tıklayın

İhtiyacın olan usta bir tık uzakta!

İhtiyacın olan usta veya hizmet bir tık uzakta! Nerede ve Ne zaman aralığında olursanız olun ihtiyacınız olan arabaya dair ne var ise önünüze sergileyelim, sizlerde içinize sinen ve yorumlarından veya puanlamasından memnun kaldıklarınızla iletişim kurun.

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Çekici Ara Ustaya
Sor