ArabayaDair.com
Mazda Mepaz Otomotiv Ltd.şti.

Mazda Mepaz Otomotiv Ltd.şti. Hakkında;

OTOMOBİL VE SÜRÜCÜSÜNÜN MÜKEMMEL UYUMU

Bir Mazda kullanırken asla yalnız değilsinizdir. Sürücü ve otomobil mükemmel bir uyum içindedir. Tıpkı bir at ve binicisi gibi. İnanıyoruz ki bu uyum yakalandığında sürüş eğlenceli bir hale gelir. Bunu kendi tarzımızla yaparız zira otomobillerimiz sadece sizi bir noktadan diğerine taşıyan araçlar değildir. Eksilterek güzelleştiririz. Saf ve sezgilerle gelişen bir ilişkidir bu, kelimelerin ifade etmeye yetersiz kaldığı. Birlikte daha güçlüyüz. Asla yalnız sürmeyiz. Birlikte süreriz. 

          

MAZDA MX-5        MAZDA CX-5         MAZDA6

 

Gösterilen modeller, Türkiye'de sunulan otomobillerle aynı özellikleri taşımayabilir. Mazda Motor Türkiye, devam etmekte olan ürün geliştirme süreci nedeniyle, teknik özelliklerde ve donanımda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Renkler ve bazı dış ve/veya iç donanım özellikleri, ekranda gerçeğinden farklı görünebilir.

Aksi belirtilmedikçe duyurulan fiyatlara mika ve metalik boya dahil değildir.

Tüm Mazda araçları 5 yıl veya 150.000 km boyunca (hangisi önce dolarsa) yeni araç garantisine sahiptir. Bu garantinin ilk 3 yıl veya 100.000 km'si üretici garantisi olup uzatılmış kısmı ise satış anında araç ile verilen el kitabı içerisinde yer alan kapsam dahilinde geçerlidir ve yasal mevzuatın yasal garanti süresi içinde tüketicilere tanıdığı diğer seçimlik hakların doğumuna neden olmaz.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyon değerleri, 1999/100/EC’ye uygundur.

Araçlar yeni WLTP (Yönetmelik (AB) 1151/2017; Yönetmelik (AB) 715/2007) tip onay prosedürüne uygun olarak tasdik edilmiştir. Karşılaştırma amacıyla atıfta bulunulan değerler, Uygulama Yönetmeliği (AB) 1153/2017’ye göre belirlenmiş NEDC değerleridir.

Bluetooth® sözcüğü ve logolarının sahibi Bluetooth SIG, Inc. kuruluşudur ve Mazda Motor Company bu markaları lisans karşılığında kullanmaktadır. Diğer ticari markalar ve ticari adlar marka sahiplerine aittir.

GÜ­VENİLİR ELLERDE

Mazda'nızın bakımının kapsamlı eğitime sahip, güvenebileceğiniz uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Böylelikle hiçbir sorunun yanıtsız ve hiçbir problemin çözümsüz kalmamasını sağlayarak tıpkı ilk günkü gibi sorunsuz bir sürüşün keyfini çıkarmanızı istiyoruz.

ARACINI­ZI KORU­YUN

Otomobilinizin kondisyonunu yüksek tutarak Mazda'nın sahip olduğu tüm performans ve sürüş keyfinden yararlanın. Mazda bayileri ve servisleri tüm ihtiyaçlarınızla ilgilenebilecek beceriye sahiptir.

BAKIM

Düzenli bakım otomobilinizin değerini korumasına yardımcı olur ve sürüş keyfiniz için ideal performansla çalışmasını sağlar. Ek olarak bir Mazda İş Ortağından servis alırken Mazda Avrupa Hizmeti'nin avantajından da yararlanabilirsiniz.

DİJİTAL SERVİS KAYDI

2006'dan beri Avrupa'daki tüm yeni araçlar için Dijital Servis Kaydı sunuyoruz. Bu kayıt size Mazda'nız üzerinde gerçekleştirilen tüm bakım işlemleri ile diğer işlemlerin eksiksiz bir geçmişini sunuyor. Güvenli, doğru ve ihtiyacınız olduğunda her zaman hazır bilgilere ulaşabilirsiniz.

ARAÇ KONTROLLERİ

Düzenli kontroller otomobilinizin güvenli ve verimli olmasını sağlar; böylelikle her zaman kendinize güvenle yolculuk edebilirsiniz. Bunun özellikle kış mevsiminden hemen önce ya da tatile çıkmadan önce yapılması akıllıca bir fikirdir. Sıcak yaz günlerinde sorunsuz şekilde çalışması için klima sistemini de kontrol ettirin.

Mazda Mepaz Otomotiv Ltd.şti.

5 Puan

2 Yorum

İletişim

  • Telefon : 0 (533) 627 21-05
  • E-Posta : cempazioglu@gmail.com
  • Adres : Altınova Sinan, Serik Cd. no:155/1, 07170 Kepez/Antalya
Mazda Yetkili Servis Periyodik Bakımları
1
Mazda Mx-5
1
Yeni Mazda Cx - 5
1
Yeni Mazda 6
1
Mazda Vision Coupe
1
Mazda Mx-5
1
Yeni Mazda Cx - 5
1
Yeni Mazda 6
1
Mazda Yetkili Servis Periyodik Bakımları
1
Mazda Vision Coupe
1

Önder S*****
Mazda aracımı zaten yetkili servisten başkasına götürmem. Antalya' da böyle bir yetkili servis olduğu için şanslıyım. Memnuniyetimi her sitede göstermek istiyorum.

Koray A*****
Mazdadan anlayan olmadığı için yetkili servis tercih ediyorum. 2021 model aracımı güvenle teslim ediyorum.

Daha fazla yorum oku

Usta & Esnaf'dan aldığınız
hizmeti değerlendirin.

Lütfen aldığınız hizmeti puanlayınız

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Uzman danışmanlarımız size yardımcı olmak için bekliyor

DESTEK HATTI

0850 242 06 07

Konuşma başlatmak için tıklayın

İhtiyacın olan usta bir tık uzakta!

İhtiyacın olan usta veya hizmet bir tık uzakta! Nerede ve Ne zaman aralığında olursanız olun ihtiyacınız olan arabaya dair ne var ise önünüze sergileyelim, sizlerde içinize sinen ve yorumlarından veya puanlamasından memnun kaldıklarınızla iletişim kurun.

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Çekici Ara Ustaya
Sor