ArabayaDair.com
Yardım Merkezine hoş geldin

Reklamlarımız kullanılabilecek tüm mecralarda olacaktır. Öncelikli olarak tüm sosyal medya platformunda, YouTube Google reklamları, bilboard otobüs reklamları, TV Radyo ve daha tüm reklam mecraları kullanılacaktır.

Resim yüklemelerimizde herhangi bir sınırlama yoktur. İstediğiniz kadar tanıtıcı veya sizlere ait bilgiler ve kampanyalar içeren fotoğraf yükleyebilirsiniz.

Evet. Son kullanıcıya sizlerin tanıtımını daha iyi yapabilmemiz için resim yüklemek zorunludur ama sayısı size bağlı istediğiniz kadar yükleyebilirsiniz.

Sıralamalar tamamiyle puanlama ve yorumlara göre sistem tarafından otomatik olarak ayarlanmaktadır. En yüksek puanlı firma kategorinin en üstünde olacak şekilde sıralama yapılmaktadır. 

Kayıt olan esnaflarımız istedikleri zaman ayrılabilirler. 

Site içerisinde sıcak satış yoktur fakat ürünlerinizi resimleyip fiyatlandırma yapabilirsiniz. Size ulaşanlara bu şekilde yardımcı olabilirsiniz.

Fotoğraflama olayında oldukça titiz davranıyoruz. Dilerseniz kendiniz çekip yükleyebilirsiniz dilerseniz de bizden bu konuda destek alabilirsiniz. Randevu oluşturmak sureti ile ekibimiz gelerek dilediğiniz resimleri çekmede size seve seve destek verecektir. 

Hizmet verdiğiniz markaları seçmeniz hizmet kalitemiz açısından önemli olduğundan sadece markanıza yönelik seçimler yapmalısınız. 

Sadece hizmet verdiğiniz branşta seçim yapmanız gerekiyor. Aksi halde yorumlar ve puanlarınız olumsuz gelecektir. 

Evet. Sitemizde belirli reklam alanlarımıza işletmenizin reklamlarını verebiliyorsunuz. 

Evet. Sizden hizmet alan herkes sizinle ilgili güzel duygularını ve düşüncelerini yorum alanında paylaşıp gelişmemize yardımcı olabiliyorlar. Alakasız yorumlar işletme ve yorum yapan eşleşmediği sürece yayına alınmıyor. 

Elbette listede puanlama ve yorumlardaki artışa göre her an bir üst sıraya hatta en üstte (Tavsiye Edilen) bölümünde bile yer alabiliyorsunuz. Bu konuda yapay hiçbir şey yapılamamaktadır. 

Sistemimizde kayıtlı Tüm esnaflarımızın reklamını bütün mecralarda en üst düzeyde yapılmakta ve sizlere maksimum fayda sağlanmaktadır. Sitemizden size ulaşan bir müşteri sadece o anlık iş yaptırmış olmakla kalmayıp daimi müşteriniz olma adayı olacaktır. Başka şehirlerden Ülkelerden gelen ve sizi bilmeyen tanımayan insanlara sizi tanıma fırsatı sunuyoruz. 

Evet. İletmeniz ile alakalı tüm detaylar tıklanmalar kendi sayfanızda sadece sizin tarafınızdan görüntülenebilecek. 

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Uzman danışmanlarımız size yardımcı olmak için bekliyor

DESTEK HATTI

0850 242 06 07

Konuşma başlatmak için tıklayın

İhtiyacın olan usta bir tık uzakta!

İhtiyacın olan usta veya hizmet bir tık uzakta! Nerede ve Ne zaman aralığında olursanız olun ihtiyacınız olan arabaya dair ne var ise önünüze sergileyelim, sizlerde içinize sinen ve yorumlarından veya puanlamasından memnun kaldıklarınızla iletişim kurun.

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Çekici Ara Ustaya
Sor